Etusivu » Uudet koneet » Ammann » Tärylätkät » Ammann APF 12/33

Ammann APF 12/33

Etusivu » Uudet koneet » Ammann » Tärylätkät » Ammann APF 12/33

Ammann APF 12/33

Ammann tärylätkät sopivat jokaiselle työmaalle. Valikoimasta löydät lätkät kevyistä (54kg) painaviin (825kg) ja monia muita tältä väliltä. Kaikki Ammannin lätkät ovat helppokäyttöisiä ja monipuolisia sopeutuen moniin eri käyttökohteisiin.

Ota yhteyttä myyntiimme ja yhdessä löydämme sinulle sopivan ratkaisun!

Tekniset tiedot:

Paino: 68kg
Max. Värähtely taajuus: 100Hz
Max. Keskipakovoima: 12kN

Lataa PDF-esite

Ota yhteyttä myyjään

Vesa Hietala : Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

Vesa Hietala

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

040 169 0888 vesa.hietala@realmachinery.fi
Viljo Takala : Konemyyjä

Viljo Takala

Konemyyjä

045 858 6000 viljo.takala@realmachinery.fi
Riku Hietanen : Konemyyjä

Riku Hietanen

Konemyyjä

0400 514 536 riku.hietanen@realmachinery.fi
Pekka Karjalainen : Konemyyjä, Pohjois-Suomi

Pekka Karjalainen

Konemyyjä, Pohjois-Suomi

0400 160 808 pekka.karjalainen@realmachinery.fi
Mikko Salonen : Konemyyjä, avainasiakaspäällikkö Ammann

Mikko Salonen

Konemyyjä, avainasiakaspäällikkö Ammann

040 562 9156 mikko.salonen@realmachinery.fi
Pekka Heikkinen : Konemyyjä

Pekka Heikkinen

Konemyyjä

0400 153 606 pekka.heikkinen@realmachinery.fi
Juuso Setälä : Konemyyjä

Juuso Setälä

Konemyyjä

044 755 0092 juuso.setala@realmachinery.fi
Jyrki Ylisarkki : Vaihtokonepäällikkö

Jyrki Ylisarkki

Vaihtokonepäällikkö

044 755 6528 jyrki.ylisarkki@realmachinery.fi
Jukka Vartola : Vaihtokonepäällikkö

Jukka Vartola

Vaihtokonepäällikkö

0400 912960 jukka.vartola@realmachinery.fi
Tero Leiniö : Konemyyjä

Tero Leiniö

Konemyyjä

0400 311 919 tero.leinio@realmachinery.fi
Asko Partanen : Konemyyjä

Asko Partanen

Konemyyjä

044 088 1931 asko.partanen@realmachinery.fi
Matti Salminen : Myyntijohtaja

Matti Salminen

Myyntijohtaja

0400 912 770 matti.salminen@realmachinery.fi

Myyjälomake

Tuotesivulla oleva myyjälomake
  • Valitse myyjä
2017-10-10T14:36:28+00:00