Yhteystiedot 2017-11-13T11:32:49+00:00

Yhteystiedot

TOIMIPISTEET

Lempäälän toimipiste

RealParkinkatu 9
37570 Lempäälä
p. 020 734 7444
Avoinna ma-pe 07.00-18.00

Keravan toimipiste

Huhtimontie 10-12
04200 Kerava
p. 010 841 2600
Avoinna ma-pe 08.00-16.00

Turun toimipiste

Puutarhatie 2
21420 Lieto
p. 020 734 7442

Oulun toimipiste

Sälpätie 16
90620 Oulu
p. 020 734 7444
Avoinna ma-pe 08.00-16.00

LASKUTUSOHJEEMME

LÖYDÄ MEIDÄT KARTALTA

HENKILÖSTÖN YHTEYSTIEDOT

RealMachinery


Lempäälä

Pekka Heikkinen : Konemyyjä

Pekka Heikkinen

Konemyyjä

0400 153 606 pekka.heikkinen@realmachinery.fi
Juuso Setälä : Konemyyjä

Juuso Setälä

Konemyyjä

044 755 0092 juuso.setala@realmachinery.fi
Jyrki Ylisarkki : Konemyyjä

Jyrki Ylisarkki

Konemyyjä

044 755 6528 jyrki.ylisarkki@realmachinery.fi

Kerava

Vesa Hietala : Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

Vesa Hietala

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

040 169 0888 vesa.hietala@realmachinery.fi
Mikko Salonen : Avainasiakaspäällikkö

Mikko Salonen

Avainasiakaspäällikkö

040 562 9156 mikko.salonen@realmachinery.fi
Viljo Takala : Konemyyjä

Viljo Takala

Konemyyjä

045 858 6000 viljo.takala@realmachinery.fi

Turku

Tero Leiniö : Konemyyjä

Tero Leiniö

Konemyyjä

0400 311 919 tero.leinio@realmachinery.fi

Oulu

Pekka Karjalainen : Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi

Pekka Karjalainen

Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi

0400 160 808 pekka.karjalainen@realmachinery.fi
Tapani Ranta : Konemyyjä

Tapani Ranta

Konemyyjä

0400 564 411 tapani.ranta@realmachinery.fi

Ammann

Mikko Salonen : Avainasiakaspäällikkö

Mikko Salonen

Avainasiakaspäällikkö

040 562 9156 mikko.salonen@realmachinery.fi
Kaarlo Halinen : Myyntijohtaja, nostokalusto

Kaarlo Halinen

Myyntijohtaja, nostokalusto

050 380 7795 kaarlo.halinen@realmachinery.fi
Tuomo Heikura : Myyntipäällikkö, nostokalusto

Tuomo Heikura

Myyntipäällikkö, nostokalusto

0400 214 147 tuomo.heikura@reallift.fi
Tero Uusinoka : Vuokrauspäällikkö, Muu Suomi

Tero Uusinoka

Vuokrauspäällikkö, Muu Suomi

020 734 7445 tero.uusinoka@realmachinery.fi
Goran Baricevic : Vuokrauspäällikkö, Etelä-Suomi

Goran Baricevic

Vuokrauspäällikkö, Etelä-Suomi

020 734 3773 goran.baricevic@realmachinery.fi
Toni Vänttinen : Vuokraamo, Etelä-Suomi

Toni Vänttinen

Vuokraamo, Etelä-Suomi

044 758 2032 toni.vanttinen@realmachinery.fi

LEMPÄÄLÄ
Puh. 020 734 7440
Avoinna arkisin 07.00-18.00

KERAVA
Puh. 0800 980 00
Avoinna arkisin 08.00-16.00

TURKU
Puh. 020 734 7442
Avoinna arkisin 08.00-16.00

OULU
Puh. 020 734 3779
Avoinna arkisin 08.00-16.00

LEMPÄÄLÄ
Puh. 020 734 7441
Avoinna arkisin 07.00-15.00

KERAVA
Puh. 010-841 2644
Avoinna arkisin 07.00-15.00

TURKU
Puh. 020 734 7442
Avoinna arkisin 07.00-15.00

OULU
Puh. 020 734 7449
Avoinna arkisin 07.00-15.00

Jari Kaski : Myynti

Jari Kaski

Myynti

0400 188 354 jari.kaski@realparts.fi

DaeTek

Tapio Lampinen : Maahantuonti, Doosan

Tapio Lampinen

Maahantuonti, Doosan

010 841 2620 tapio.lampinen@daetek.fi
Marko Kierros : Maahantuonti, Bobcat

Marko Kierros

Maahantuonti, Bobcat

010 841 2619 marko.kierros@daetek.fi
Seppo Kankaanpää : Tuotepäällikkö, Doosan

Seppo Kankaanpää

Tuotepäällikkö, Doosan

010 841 2618 seppo.kankaanpaa@daetek.fi
Markku Ruokonen : Tuotepäällikkö, Ammann

Markku Ruokonen

Tuotepäällikkö, Ammann

020 734 3775 markku.ruokonen@realmachinery.fi

LEMPÄÄLÄ
Puh. 020 734 7441
Avoinna arkisin 07.00-15.00

KERAVA
Puh. 010-841 2644
Avoinna arkisin 07.00-15.00

TURKU
Puh. 020 734 7442
Avoinna arkisin 07.00-15.00

OULU
Puh. 020 734 7449
Avoinna arkisin 07.00-15.00

RealParts

Jari Kaski : Myynti

Jari Kaski

Myynti

0400 188 354 jari.kaski@realparts.fi

Sopimushuolto ja jälleenmyynti

YritysOsoitePuhelin
FA-Työkonehuolto OyItäkeskuksenkaari 9
28130 Pori
02 635 0265
Haminan Seudun Auto KyKisällinkatu 17
48770 Kotka
040 536 1867
Hannun Kone OyRaivaajantie 20
80100 Joensuu
050 406 0798
Hautala Service Oy
Lauttajärventie 135
60800 Ilmajoki
0500 366 644
Huolto Särkkä KyAlaniitynkatu 11
53100 Lappeenranta
0400 347 906
Kone-Viertola OyRajatie 62
60120 Seinäjoki
0500 664 730
Konehuolto Kaukua KyHallitie 32 C
96320 Rovaniemi
040 081 4914
Konehuolto Oikarinen OyKajaanin toimipiste:
Takojankatu 16
87400 Kajaani

Kuopion toimipiste:
Kylmämäentie 10 70800 Kuopio
050 038 5764



040 038 5764
Machine Center Oy AbSammontie 10
70900 Toivala
050 571 1462
Pro-Huolto KyTakalankatu 2
15800 Lahti
0400 207 109
Raskaskonehuolto Asko KourimoSatva 16
09220 Sammatti
0400 125 742
SR-Harvesting OyKisällintie 1
40320 Jyväskylä
0400 403 901
Tekmep OyTuulissuontie 8
21420 Lieto
010 321 7980
T:mi Mikael SabelTeollisuustie 12
67100 Kokkola
0400 564 981
YritysOsoitePuhelin
Hannun-Kone OyRaivaajantie 20
80100 Joensuu
050 406 0798
Kone-Viertola OyRajatie 62
60120 Seinäjoki
0500 664 730
040 579 1654
Machine Center Oy AbSammontie 10
70900 Toivala
050 571 1462

Hallinto

Mikko Uusi-Marttila : Toimitusjohtaja

Mikko Uusi-Marttila

Toimitusjohtaja

020 766 1501 mikko.uusi-marttila@realmachinery.fi
Omar Boughzou : Johtaja, RealParts & RealLift

Omar Boughzou

Johtaja, RealParts & RealLift

050 303 7049 omar.boughzou@realmachinery.fi
Heikki Pohjanpää : Markkinointipäällikkö

Heikki Pohjanpää

Markkinointipäällikkö

0400 586080 heikki.pohjanpaa@realmachinery.fi
Petteri Eronen : Korjaamoliiketoimintajohtaja

Petteri Eronen

Korjaamoliiketoimintajohtaja

0400 511 872 petteri.eronen@realmachinery.fi
Miia Saarinen : Taloushallinto

Miia Saarinen

Taloushallinto

020 734 7447 miia.saarinen@realmachinery.fi
Riitta Asikainen : Taloushallinto, Dae-Tek

Riitta Asikainen

Taloushallinto, Dae-Tek

010 841 2611 riitta.asikainen@daetek.fi
Satu Särkkä : Henkilöstöjohtaja

Satu Särkkä

Henkilöstöjohtaja

0400 980 630 satu.sarkka@umyhtiot.fi