Osta uusi Bobcat nyt, maksa myöhemmin!

Nyt rahoitustarjous uusiin Bobcat-koneisiin! Hanki kone nyt itsellesi, aloita rahoituksen lyhentäminen 3-6kk päästä hankinnasta. Korot alkaen 0%. 

Mikäli sinulla on vaihtokone kaupan yhteydessä, käy se myös käsirahana.

Ota yhteyttä viereisen lomakkeen avulla ja konemyyntimme on sinuun yhteydessä mahdollisimman pian! Täyttämällä lomakkeen, saat myös uutiskirjeemme, joissa esittelemme täyden palvelun konetalomme tarjontaa viikoittain.

Rahoitustarjous Bobcateihin on voimassa vuoden 2020 loppuun mennessä toimitetuille koneille.

Konemyyntimme yhteystiedot

Juuso Setälä
Konemyyjä
Keski-Suomi, Satakunta, Kanta-Häme ja Pirkanmaa
044 755 0092
juuso.setala@realmachinery.fi
Jyrki Ylisarkki
Vaihtokonepäällikkö
Koko Suomi
044 755 6528
jyrki.ylisarkki@realmachinery.fi
 
Vesa Hietala
Konemyyjä
Uusimaa
040 169 0888
vesa.hietala@realmachinery.fi
 
Markku Takala
Konemyyjä
Uusimaa
0400 516 047
markku.takala@realmachinery.fi
 
Tero Leiniö
Konemyyjä
Varsinas-Suomi
0400 311 919
tero.leinio@realmachinery.fi
 
Esko Viertola
Konemyyjä
Pohjanmaa
0500 664 730
esko.viertola@realmachinery.fi
 
Riku Hietanen
Konemyyjä
Päijät-Häme, Kymenlaakso, Etelä-Karjala
0400 514 536
riku.hietanen@realmachinery.fi
Asko Partanen
Konemyyjä
Etelä- ja Pohjois-Savo
044 088 1931
asko.partanen@realmachinery.fi
 
Mikko Salonen
Konemyyjä
Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu, Lappi
040 562 9156
mikko.salonen@realmachinery.fi
 
Harri Ojala
Myyntijohtaja
Koko Suomi
0400 896 897
harri.ojala@realmachinery.fi