Doosanit nyt hyvin rahoitusehdoin omaksi!

Rahoittaja ja konevalmistaja tukevat investointia uusiin Doosan-maanrakennuskoneisiin! 

Nyt uusiin Doosan maanrakennuskoneisiin loistava rahoituskampanja! Hanki Doosan jo tänään, saat laina-ajasta riippuen 1,2%-1,99% (36-60kk rahoitusajalle) koron konehankintasi rahoitukseen.

Rahoituskampanja on voimassa maaliskuun 2021 loppuun tehtyihin/allekirjoitettuihin uusien koneiden tilauksiin.

Kaupan yhteydessä vaihtokoneesi käy osana käsirahasta. 

Mitä vielä mietit? Ota yhteyttä konemyyntiimme jo tänään! 

Täytä lomake ja konemyyntimme on sinuun yhteydessä mahdollisimman pian!

Doosan DX380LC-5

Konemyyntimme yhteystiedot

Juuso Setälä
Konemyyjä
Keski-Suomi, Satakunta, Kanta-Häme ja Pirkanmaa
044 755 0092
juuso.setala@realmachinery.fi
Jyrki Ylisarkki
Vaihtokonepäällikkö
Koko Suomi
044 755 6528
jyrki.ylisarkki@realmachinery.fi
 
Vesa Hietala
Konemyyjä
Uusimaa
040 169 0888
vesa.hietala@realmachinery.fi
 
Markku Takala
Konemyyjä
Uusimaa
0400 516 047
markku.takala@realmachinery.fi
 
Tero Leiniö
Konemyyjä
Varsinas-Suomi
0400 311 919
tero.leinio@realmachinery.fi
 
Esko Viertola
Konemyyjä
Pohjanmaa
0500 664 730
esko.viertola@realmachinery.fi
 
Riku Hietanen
Konemyyjä
Päijät-Häme, Kymenlaakso, Etelä-Karjala
0400 514 536
riku.hietanen@realmachinery.fi
Asko Partanen
Konemyyjä
Etelä- ja Pohjois-Savo
044 088 1931
asko.partanen@realmachinery.fi
 
Mikko Salonen
Konemyyjä
Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu, Lappi
040 562 9156
mikko.salonen@realmachinery.fi
 
Harri Ojala
Myyntijohtaja
Koko Suomi
0400 896 897
harri.ojala@realmachinery.fi