Konevuokraus 2018-06-25T15:43:17+00:00

Konevuokraus

RealMachineryn konevuokrauksella tehostat toimintaasi!

RealMachineryn konevuokraus antaa sinulle mahdollisuuden keskittyä tuottavan työn tekemiseen. Palvelumme avulla yrityksesi pääomaa ei tarvitse sitoa kalustohankintoihin, huoltoon tai koneiden hallinnointiin – vuokrauspalvelumme kautta käytössäsi on joustavasti RealMachineryn laaja vuokrattavien koneiden ja lisälaitteiden valikoima, jota täydennetään jatkuvasti paremmin vastaamaan kysyntää. Valikoimastamme löydät esimerkiksi kaivinkoneet useassa eri painoluokassa (5-35tn), jyrät (7/13tn) sekä kurottajat.

UUTENA PALVELUNA KONEVUOKRAUSELTAMME SAATAVANA MYÖS TRUKIT! Valikoimastamme saat vuokralle laajasti diesel-, kaasu- ja sähkötrukkeja eri kokoluokissa. Kysy tuotteista lisää Pasilta (Keski-Suomi) tai Jesseltä (Pirkanmaa/Etelä-Suomi)

Vuokraussopimusta tehdessä, ehdot määritellään aina tapauskohtaisesti juuri sinun tarpeidesi mukaan varustelu, vuokra-aika ja vakuutukset huomioiden.

Ota yhteyttä myyjiimme ja kysy lisää!

Tällä hetkellä saatavilla olevia koneita:

Ota yhteyttä

Maanrakennuskoneet:

Tero Uusinoka : Vuokrauspäällikkö, Muu Suomi

Tero Uusinoka

Vuokrauspäällikkö, Muu Suomi

020 734 7445 tero.uusinoka@realmachinery.fi
Goran Baricevic : Vuokrauspäällikkö, Etelä-Suomi

Goran Baricevic

Vuokrauspäällikkö, Etelä-Suomi

020 734 3773 goran.baricevic@realmachinery.fi
Toni Vänttinen : Vuokraamo, Etelä-Suomi

Toni Vänttinen

Vuokraamo, Etelä-Suomi

044 758 2032 toni.vanttinen@realmachinery.fi

Trukit:

Pasi Manninen : Myynti, käytetyt ja vuokraus, Keski-Suomi

Pasi Manninen

Myynti, käytetyt ja vuokraus, Keski-Suomi

040 773 9356 pasi.manninen@keslift.fi
Jesse Kuhlman : Myynti, henkilönostimet ja trukit, Pirkanmaa ja Etelä-Suomi

Jesse Kuhlman

Myynti, henkilönostimet ja trukit, Pirkanmaa ja Etelä-Suomi

0400 820409 jesse.kuhlman@reallift.fi

Vuokrattavat koneet

KAIVINKONEET2 VRKVKOKK
KKHT 3 tn3507002400
KKHT 5 tn4007502600
KKHT 6 tn4508002800
KKHT 8 tn5009003000
KKHT 14-16 tn55011004000
KKHT 21 tn60012004500
KKHT 25 tn65013005000
KKHT 30 tn75015005500
KKHT 35 tn85017006000
PITKÄPUOMI100020007000

JYRÄT2 VRKVKOKK
JM 2 tn2304001400
JM 3 tn2905001700
JM 7 tn3508002700
JM 13 tn45010003600

PYÖRÄKONEET2 VRKVKOKK
KUP 2 tn3507002400
KUP 3 tn4007502600
KUP 3 tn TELA4508002800
KUP 5 tn4007502600
KUP 5 tn TELA5009003000
KUP 10 tn50010003400
KUP 13 tn55011003900
KUP 16 tn70012004500
KUP 20 tn75014005200
KUP 25 tn85017006000
KUP 30 tn100020007000

KUROTTAJAT2 VRKVKOKK
KUPK 2/13 (T40180)55011003500

Kaikki hinnat ovat ALV 0%. Kulloinkin voimassaoleva arvonlisävero lisätään hintoihin laskutettaessa. Hinnasto on voimassa toistaiseksi. Pidätämme oikeuden hinnanmuutoksiin.

Vuokrattavat lisälaitteet

LISÄLAITTEET2 VRKVKOKK
Energiakoura140220750
Tukkikoura S4570130400
Tukkikoura NTP10/S6090150500
Purkukoura S45110170600
Purkukoura NTP10/S60120200700
Purkukoura NTP20/301903001000
Trukkipiikit60100300
Routakoukku S40/S455080260
Routakoukku NTP10/S6080130450
Routakoukku NTP20/30100170580
Asfalttileikkuri5080260
Multavex S4580130390
Multavex 10-15120190650
Multavex 15-251903001000
Välppäkauha100170520
Kauha S404060200
Kauha S4560100300
Kauha NTP10/S6090150500
Kauha NTP20/30150230800
Vasara "pieni"3706002000
Vasara BretecM174307002400
Vasara Bretec L3075012004000
Pulveroija pieni (15-20tn kone)62010003500
Pulveroija iso (30tn kone)80013004500
3D-laitteet3501200

Kaikki hinnat ovat ALV 0%. Kulloinkin voimassaoleva arvonlisävero lisätään hintoihin laskutettaessa. Hinnasto on voimassa toistaiseksi. Pidätämme oikeuden hinnanmuutoksiin.