Etusivu » Uudet koneet » Ammann » Tärylätkät » Ammann APF 20/50

Ammann APF 20/50

Ammann APF 20/50

Ammann tärylätkät sopivat jokaiselle työmaalle. Valikoimasta löydät lätkät kevyistä (54kg) painaviin (825kg) ja monia muita tältä väliltä. Kaikki Ammannin lätkät ovat helppokäyttöisiä ja monipuolisia sopeutuen moniin eri käyttökohteisiin.

Ota yhteyttä myyntiimme ja yhdessä löydämme sinulle sopivan ratkaisun!

Tuote saatavilla sekä bensiini- että dieselmoottorilla.

Tekniset tiedot:

Paino: 88 kg (bensiini)/106kg (diesel)
MAX. värähtelytaajuus 90 Hz
MAX. keskipakovoima: 20 kN

Lataa PDF-esite

Ota yhteyttä myyjään

Vesa Hietala : Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

Vesa Hietala

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

040 169 0888 vesa.hietala@realmachinery.fi
Jari Kaski : Myynti; Lempäälä

Jari Kaski

Myynti; Lempäälä

0400 188 354 jari.kaski@realparts.fi
Toni Pakarinen : Myynti, Lempäälä

Toni Pakarinen

Myynti, Lempäälä

0400 512 618 toni.pakarinen@realmachinery.fi
Mika Oksman : Myynti, Kuopio

Mika Oksman

Myynti, Kuopio

0400 514480 mika.oksman@realmachinery.fi
Arssi Ijäs : Rahoitusjohtaja

Arssi Ijäs

Rahoitusjohtaja

050 589 2827 arssi.ijas@realmachinery.fi
Ari Miettinen : Myynti, uudet koneet

Ari Miettinen

Myynti, uudet koneet

0400 731 349 ari.miettinen@keslift.fi
Pasi Manninen : Myynti, käytetyt ja vuokraus, Keski-Suomi

Pasi Manninen

Myynti, käytetyt ja vuokraus, Keski-Suomi

040 773 9356 pasi.manninen@keslift.fi
Viljo Takala : Konemyyjä

Viljo Takala

Konemyyjä

045 858 6000 viljo.takala@realmachinery.fi
Riku Hietanen : Konemyyjä

Riku Hietanen

Konemyyjä

0400 514 536 riku.hietanen@realmachinery.fi
Mikko Salonen : Konemyyjä, avainasiakaspäällikkö Ammann

Mikko Salonen

Konemyyjä, avainasiakaspäällikkö Ammann

040 562 9156 mikko.salonen@realmachinery.fi
Pekka Heikkinen : Konemyyjä

Pekka Heikkinen

Konemyyjä

0400 153 606 pekka.heikkinen@realmachinery.fi
Juuso Setälä : Konemyyjä

Juuso Setälä

Konemyyjä

044 755 0092 juuso.setala@realmachinery.fi
Jyrki Ylisarkki : Vaihtokonepäällikkö

Jyrki Ylisarkki

Vaihtokonepäällikkö

044 755 6528 jyrki.ylisarkki@realmachinery.fi
Jukka Vartola : Vaihtokonepäällikkö

Jukka Vartola

Vaihtokonepäällikkö

0400 912960 jukka.vartola@realmachinery.fi
Tero Leiniö : Konemyyjä

Tero Leiniö

Konemyyjä

0400 311 919 tero.leinio@realmachinery.fi
Asko Partanen : Konemyyjä

Asko Partanen

Konemyyjä

044 088 1931 asko.partanen@realmachinery.fi
Matti Salminen : Myyntijohtaja

Matti Salminen

Myyntijohtaja

0400 912 770 matti.salminen@realmachinery.fi
Jesse Kuhlman : Myynti, henkilönostimet ja trukit, Pirkanmaa ja Etelä-Suomi

Jesse Kuhlman

Myynti, henkilönostimet ja trukit, Pirkanmaa ja Etelä-Suomi

0400 820409 jesse.kuhlman@reallift.fi
Pasi Päkkilä : Myyntipäällikkö, nostokalusto

Pasi Päkkilä

Myyntipäällikkö, nostokalusto

045 312 4742 pasi.pakkila@reallift.fi
Markku Kettunen : Myynti, henkilönostimet ja trukit, Etelä-Suomi

Markku Kettunen

Myynti, henkilönostimet ja trukit, Etelä-Suomi

0400 516209 markku.kettunen@reallift.fi
Tapani Markkanen : Myynti; henkilönostimet ja trukit, Pohjois-Suomi

Tapani Markkanen

Myynti; henkilönostimet ja trukit, Pohjois-Suomi

040 163 2233 tapani.markkanen@reallift.fi
Mikko Uusi-Marttila : Toimitusjohtaja

Mikko Uusi-Marttila

Toimitusjohtaja

020 766 1501 mikko.uusi-marttila@realmachinery.fi
Petteri Eronen : Johtaja

Petteri Eronen

Johtaja

0400 511 872 petteri.eronen@realmachinery.fi
Heikki Pohjanpää : Markkinointipäällikkö

Heikki Pohjanpää

Markkinointipäällikkö

0400 586080 heikki.pohjanpaa@realmachinery.fi
Miia Saarinen : Taloushallinto

Miia Saarinen

Taloushallinto

020 734 7447 miia.saarinen@realmachinery.fi
Satu Särkkä : Henkilöstöjohtaja

Satu Särkkä

Henkilöstöjohtaja

0400 980 630 satu.sarkka@realmachinery.fi
Tapio Lampinen : Maahantuonti, Doosan

Tapio Lampinen

Maahantuonti, Doosan

010 841 2620 tapio.lampinen@daetek.fi
Marko Kierros : Maahantuonti, Bobcat

Marko Kierros

Maahantuonti, Bobcat

010 841 2619 marko.kierros@daetek.fi
Seppo Kankaanpää : Tuotepäällikkö, Doosan

Seppo Kankaanpää

Tuotepäällikkö, Doosan

010 841 2618 seppo.kankaanpaa@daetek.fi
Markku Ruokonen : Tuotepäällikkö, Ammann

Markku Ruokonen

Tuotepäällikkö, Ammann

020 734 3775 markku.ruokonen@realmachinery.fi
Tero Uusinoka : Vuokrauspäällikkö, Muu Suomi

Tero Uusinoka

Vuokrauspäällikkö, Muu Suomi

020 734 7445 tero.uusinoka@realmachinery.fi
Goran Baricevic : Vuokrauspäällikkö, Etelä-Suomi

Goran Baricevic

Vuokrauspäällikkö, Etelä-Suomi

020 734 3773 goran.baricevic@realmachinery.fi
Toni Vänttinen : Vuokraamo, Etelä-Suomi

Toni Vänttinen

Vuokraamo, Etelä-Suomi

044 758 2032 toni.vanttinen@realmachinery.fi

Myyjälomake

Tuotesivulla oleva myyjälomake
  • Valitse myyjä
2017-10-10T14:36:06+00:00