Bobcat E10

Etusivu » Uudet koneet » Bobcat » Minikaivukoneet » Bobcat E10

Bobcat E10

 

E10 on helposti kuljetettava minikaivukone, joka mahtuu sisään useimmista oviaukoista alas taittuvan turvakaaren ja kavennettuna 710mm levyisen alavaununsa ansiosta. Samalla levenevä alavaunu antaa tasapainoa kaivuutöissä. Lyhytperäisenä E10 mahtuu työskentelemään ahtaissa paikoissa. Matala melutaso ja olematon värinä yhdessä tarkan Joystick -ohjauksen kanssa takaavat erinomaisen työmukavuuden. Todellinen tehopakkaus!

Tekniset tiedot:

Moottorin teho 7,4 / 2000 kW (r/min)
Hydrauliikkapumpun tuotto
Pumppu 1: 10 l/min
Pumppu 2: 10 l/min
Irrotusvoima 9905 N
Maksimi kaivusyvyys 1820 mm
Työpaino turvakatoksella 1176 kg

Lataa PDF-esite

Ota yhteyttä myyjään

Vesa Hietala : Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

Vesa Hietala

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

040 169 0888 vesa.hietala@realmachinery.fi
Viljo Takala : Konemyyjä

Viljo Takala

Konemyyjä

045 858 6000 viljo.takala@realmachinery.fi
Riku Hietanen : Konemyyjä

Riku Hietanen

Konemyyjä

0400 514 536 riku.hietanen@realmachinery.fi
Mikko Salonen : Konemyyjä, avainasiakaspäällikkö Ammann

Mikko Salonen

Konemyyjä, avainasiakaspäällikkö Ammann

040 562 9156 mikko.salonen@realmachinery.fi
Pekka Heikkinen : Konemyyjä

Pekka Heikkinen

Konemyyjä

0400 153 606 pekka.heikkinen@realmachinery.fi
Juuso Setälä : Konemyyjä

Juuso Setälä

Konemyyjä

044 755 0092 juuso.setala@realmachinery.fi
Jyrki Ylisarkki : Vaihtokonepäällikkö

Jyrki Ylisarkki

Vaihtokonepäällikkö

044 755 6528 jyrki.ylisarkki@realmachinery.fi
Jukka Vartola : Vaihtokonepäällikkö

Jukka Vartola

Vaihtokonepäällikkö

0400 912960 jukka.vartola@realmachinery.fi
Tero Leiniö : Konemyyjä

Tero Leiniö

Konemyyjä

0400 311 919 tero.leinio@realmachinery.fi
Asko Partanen : Konemyyjä

Asko Partanen

Konemyyjä

044 088 1931 asko.partanen@realmachinery.fi
Matti Salminen : Myyntijohtaja

Matti Salminen

Myyntijohtaja

0400 912 770 matti.salminen@realmachinery.fi

Myyjälomake

Tuotesivulla oleva myyjälomake
  • Valitse myyjä
2017-10-03T11:11:01+00:00