Bobcat E32

Etusivu » Uudet koneet » Bobcat » Minikaivukoneet » Bobcat E32

Bobcat E32

Uusi Bobcat E32 kaivukone, supertehokkuutta kompaktikoossa. Tämä Bobcat malli tarjoaa lukuisia uusia innovaatioita. Siinä on mm. uusi X-kehys -alavaunu paremmalla maavaralla sekä vahva ja tehokas puskulevy. Kaivukoneessa on myös uusi tarkempi ja ‘pehmeämpi’ hydrauliikka, vähentämättä kuitenkaan hydrauliikan tehoa. Sormenpäillä tapahtuva puomin offset-säätö antaa jaloille lisää tilaa hiljaisessa ohjaamossa. Automaattinen tyhjäkäynti säästää polttoainekuluissa.

Tekniset tiedot:

Moottorin teho 24,8 / 2400 kW (r/min)
Hydrauliikkapumpun tuotto 100,8 l/min
Irrotusvoima 31500 N
Maksimi kaivusyvyys 3117 mm
Työpaino turvakatoksella 3206 kg
Työpaino lämmitetyllä ohjaamolla 3327 kg

Lataa PDF-esite

Ota yhteyttä myyjään

Vesa Hietala : Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

Vesa Hietala

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

040 169 0888 vesa.hietala@realmachinery.fi
Viljo Takala : Konemyyjä

Viljo Takala

Konemyyjä

045 858 6000 viljo.takala@realmachinery.fi
Riku Hietanen : Konemyyjä

Riku Hietanen

Konemyyjä

0400 514 536 riku.hietanen@realmachinery.fi
Mikko Salonen : Konemyyjä, avainasiakaspäällikkö Ammann

Mikko Salonen

Konemyyjä, avainasiakaspäällikkö Ammann

040 562 9156 mikko.salonen@realmachinery.fi
Pekka Heikkinen : Konemyyjä

Pekka Heikkinen

Konemyyjä

0400 153 606 pekka.heikkinen@realmachinery.fi
Juuso Setälä : Konemyyjä

Juuso Setälä

Konemyyjä

044 755 0092 juuso.setala@realmachinery.fi
Jyrki Ylisarkki : Vaihtokonepäällikkö

Jyrki Ylisarkki

Vaihtokonepäällikkö

044 755 6528 jyrki.ylisarkki@realmachinery.fi
Jukka Vartola : Vaihtokonepäällikkö

Jukka Vartola

Vaihtokonepäällikkö

0400 912960 jukka.vartola@realmachinery.fi
Tero Leiniö : Konemyyjä

Tero Leiniö

Konemyyjä

0400 311 919 tero.leinio@realmachinery.fi
Asko Partanen : Konemyyjä

Asko Partanen

Konemyyjä

044 088 1931 asko.partanen@realmachinery.fi
Matti Salminen : Myyntijohtaja

Matti Salminen

Myyntijohtaja

0400 912 770 matti.salminen@realmachinery.fi

Myyjälomake

Tuotesivulla oleva myyjälomake
  • Valitse myyjä
2017-10-10T15:14:59+00:00