Bobcat E35

Etusivu » Uudet koneet » Bobcat » Minikaivukoneet » Bobcat E35

Bobcat E35

Uusi Bobcat E35 kaivukone, ‘pehmeää’ hallintaa kompaktikoossa. Tämä Bobcat malli tarjoaa lukuisia uusia innovaatioita. Siinä on elektronisesti ohjattu moottori sekä hydrauliikka automaattisella sammutuksella ja automaattikiristyksellä toimivat hihnat vähentävät huoltotöitä. Kaivukoneessa on myös uusi tarkempi ja ‘pehmeämpi’ hydrauliikka, vähentämättä kuitenkaan hydrauliikan tehoa. Sormenpäillä tapahtuva puomin offset-säätö antaa jaloille lisää tilaa hiljaisessa ohjaamossa. 0-takaylitys mahdollistaa työskentelyn ahtaissa paikoissa ilman peränylityksestä johtuvia vahinkoja. Automaattinen tyhjäkäynti säästää polttoainekuluissa.

Tekniset tiedot:

Moottorin teho 24,8 / 2400 kW (r/min)
Hydrauliikkapumpun tuotto 100,8 l/min
Irrotusvoima 31500 N
Maksimi kaivusyvyys 3417 mm
Työpaino turvakatoksella 3372 kg
Työpaino lämmitetyllä ohjaamolla 3493 kg

Lataa PDF-esite

Ota yhteyttä myyjään

Vesa Hietala : Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

Vesa Hietala

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

040 169 0888 vesa.hietala@realmachinery.fi
Viljo Takala : Konemyyjä

Viljo Takala

Konemyyjä

045 858 6000 viljo.takala@realmachinery.fi
Riku Hietanen : Konemyyjä

Riku Hietanen

Konemyyjä

0400 514 536 riku.hietanen@realmachinery.fi
Mikko Salonen : Konemyyjä, avainasiakaspäällikkö Ammann

Mikko Salonen

Konemyyjä, avainasiakaspäällikkö Ammann

040 562 9156 mikko.salonen@realmachinery.fi
Pekka Heikkinen : Konemyyjä

Pekka Heikkinen

Konemyyjä

0400 153 606 pekka.heikkinen@realmachinery.fi
Juuso Setälä : Konemyyjä

Juuso Setälä

Konemyyjä

044 755 0092 juuso.setala@realmachinery.fi
Jyrki Ylisarkki : Vaihtokonepäällikkö

Jyrki Ylisarkki

Vaihtokonepäällikkö

044 755 6528 jyrki.ylisarkki@realmachinery.fi
Jukka Vartola : Vaihtokonepäällikkö

Jukka Vartola

Vaihtokonepäällikkö

0400 912960 jukka.vartola@realmachinery.fi
Tero Leiniö : Konemyyjä

Tero Leiniö

Konemyyjä

0400 311 919 tero.leinio@realmachinery.fi
Asko Partanen : Konemyyjä

Asko Partanen

Konemyyjä

044 088 1931 asko.partanen@realmachinery.fi
Matti Salminen : Myyntijohtaja

Matti Salminen

Myyntijohtaja

0400 912 770 matti.salminen@realmachinery.fi

Myyjälomake

Tuotesivulla oleva myyjälomake
  • Valitse myyjä
2017-10-10T15:14:51+00:00