Bobcat A770

Bobcat A770

Vertikaalipuomistolla varustetussa A770 kuormaajassa on kaksi ohjaustapaa. Valitse nelipyöräohjaus kun haluat ajomukavuutta, pitoa liukkaissa olosuhteissa sekä vähentää maanpinnan vauriota tai liukuohjaus kun tarvitset nopeita ohjausliikkeitä työhön ahtaissa paikoissa. Kumpaakin ohjaustapaa käytetään helposti yhdellä Joystick -tyyppisellä hallintavivulla. Lisävarusteena saatava suurtehohydrauliikka HF ja erittäin laaja työlaitevalikoima tekevät A770 -mallista poikkeuksellisen monikäyttöisen koneen.

Nelipyöräohjattu pienkuormaaja

Tekniset tiedot:

Käyttökuorma 1550 kg
Kaatokuorma 3100 kg
Hydrauliikkapumpun tuotto 87,1 (138,5) l/min
Ajonopeus 19,8 km/h
Teho 68,7 / 2400 kW / rpm
Työpaino 4291 kg

Lataa PDF-esite

Ota yhteyttä myyjään

Vesa Hietala : Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

Vesa Hietala

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

040 169 0888 vesa.hietala@realmachinery.fi
Viljo Takala : Konemyyjä

Viljo Takala

Konemyyjä

045 858 6000 viljo.takala@realmachinery.fi
Riku Hietanen : Konemyyjä

Riku Hietanen

Konemyyjä

0400 514 536 riku.hietanen@realmachinery.fi
Mikko Salonen : Konemyyjä, avainasiakaspäällikkö Ammann

Mikko Salonen

Konemyyjä, avainasiakaspäällikkö Ammann

040 562 9156 mikko.salonen@realmachinery.fi
Pekka Heikkinen : Konemyyjä

Pekka Heikkinen

Konemyyjä

0400 153 606 pekka.heikkinen@realmachinery.fi
Juuso Setälä : Konemyyjä

Juuso Setälä

Konemyyjä

044 755 0092 juuso.setala@realmachinery.fi
Jyrki Ylisarkki : Vaihtokonepäällikkö

Jyrki Ylisarkki

Vaihtokonepäällikkö

044 755 6528 jyrki.ylisarkki@realmachinery.fi
Jukka Vartola : Vaihtokonepäällikkö

Jukka Vartola

Vaihtokonepäällikkö

0400 912960 jukka.vartola@realmachinery.fi
Tero Leiniö : Konemyyjä

Tero Leiniö

Konemyyjä

0400 311 919 tero.leinio@realmachinery.fi
Asko Partanen : Konemyyjä

Asko Partanen

Konemyyjä

044 088 1931 asko.partanen@realmachinery.fi
Matti Salminen : Myyntijohtaja

Matti Salminen

Myyntijohtaja

0400 912 770 matti.salminen@realmachinery.fi

Myyjälomake

Tuotesivulla oleva myyjälomake
  • Valitse myyjä
2017-10-03T11:08:27+00:00