Yhteystiedot 2018-07-06T08:44:57+00:00

Yhteystiedot

TOIMIPISTEEMME

Lempäälän toimipiste

RealParkinkatu 9
37570 Lempäälä
p. 020 734 7444
Avoinna ma-pe 07.00-17.00

Keravan toimipiste

Huhtimontie 10-12
04200 Kerava
p. 010 841 2600
Avoinna ma-pe 08.00-16.00

Turun toimipiste

Puutarhatie 2
21420 Lieto
p. 020 734 7442

Jyväskylän toimipiste

Sepelitie 3
40320 Jyväskylä
p. 0207 981 500
Avoinna ma-pe 08.00-16.00

Kuopion toimipiste

Virranniementie 5
70420 Kuopio
p. 020 734 7444
Avoinna ma-pe 8.00-16.00

Oulun toimipiste

Sälpätie 16
90620 Oulu
p. 020 734 7444
Avoinna ma-pe 08.00-16.00

LASKUTUSOHJE REALMACHINERY
LASKUTUSOHJE DAETEK
LASKUTUSOHJE REALLIFT

LÖYDÄ MEIDÄT KARTALTA

HENKILÖSTÖN YHTEYSTIEDOT

RealMachinery


Lempäälä

Pekka Heikkinen : Konemyyjä

Pekka Heikkinen

Konemyyjä

0400 153 606 pekka.heikkinen@realmachinery.fi
Juuso Setälä : Konemyyjä

Juuso Setälä

Konemyyjä

044 755 0092 juuso.setala@realmachinery.fi
Jyrki Ylisarkki : Konemyyjä

Jyrki Ylisarkki

Konemyyjä

044 755 6528 jyrki.ylisarkki@realmachinery.fi

Kerava

Vesa Hietala : Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

Vesa Hietala

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

040 169 0888 vesa.hietala@realmachinery.fi
Matti Salminen : Myyntipäällikkö

Matti Salminen

Myyntipäällikkö

0400 912 770 matti.salminen@realmachinery.fi
Viljo Takala : Konemyyjä

Viljo Takala

Konemyyjä

045 858 6000 viljo.takala@realmachinery.fi

Turku

Tero Leiniö : Konemyyjä

Tero Leiniö

Konemyyjä

0400 311 919 tero.leinio@realmachinery.fi

Hamina (Kaakkois-Suomi)

Riku Hietanen : Konemyyjä

Riku Hietanen

Konemyyjä

0400 514 536 riku.hietanen@realmachinery.fi

Kuopio

Asko Partanen : Konemyyjä

Asko Partanen

Konemyyjä

044 088 1931 asko.partanen@realmachinery.fi

 Oulu

Pekka Karjalainen : Konemyyjä, Pohjois-Suomi

Pekka Karjalainen

Konemyyjä, Pohjois-Suomi

0400 160 808 pekka.karjalainen@realmachinery.fi
Mikko Salonen : Konemyyjä, avainasiakaspäällikkö Ammann

Mikko Salonen

Konemyyjä, avainasiakaspäällikkö Ammann

040 562 9156 mikko.salonen@realmachinery.fi

Ammann

Mikko Salonen : Konemyyjä, avainasiakaspäällikkö Ammann

Mikko Salonen

Konemyyjä, avainasiakaspäällikkö Ammann

040 562 9156 mikko.salonen@realmachinery.fi
Markku Kettunen : Myynti, trukit ja henkilönostimet, Etelä-Suomi

Markku Kettunen

Myynti, trukit ja henkilönostimet, Etelä-Suomi

0400 516209 markku.kettunen@reallift.fi
Jesse Kuhlman : Myynti, henkilönostimet ja trukit, Pirkanmaa ja Etelä-Suomi

Jesse Kuhlman

Myynti, henkilönostimet ja trukit, Pirkanmaa ja Etelä-Suomi

0400 820409 jesse.kuhlman@reallift.fi
Pasi Päkkilä : Myyntipäällikkö, nostokalusto

Pasi Päkkilä

Myyntipäällikkö, nostokalusto

045 312 4742 pasi.pakkila@reallift.fi
Markku Kettunen : Myynti, trukit ja henkilönostimet, Etelä-Suomi

Markku Kettunen

Myynti, trukit ja henkilönostimet, Etelä-Suomi

0400 516209 markku.kettunen@reallift.fi
Ari Miettinen : Myynti, uudet koneet

Ari Miettinen

Myynti, uudet koneet

0400 731 349 ari.miettinen@keslift.fi
Pasi Manninen : Myynti, käytetyt ja vuokraus, Keski-Suomi

Pasi Manninen

Myynti, käytetyt ja vuokraus, Keski-Suomi

040 773 9356 pasi.manninen@keslift.fi
Jesse Kuhlman : Myynti, henkilönostimet ja trukit, Pirkanmaa ja Etelä-Suomi

Jesse Kuhlman

Myynti, henkilönostimet ja trukit, Pirkanmaa ja Etelä-Suomi

0400 820409 jesse.kuhlman@reallift.fi
Tero Uusinoka : Vuokrauspäällikkö, Muu Suomi

Tero Uusinoka

Vuokrauspäällikkö, Muu Suomi

020 734 7445 tero.uusinoka@realmachinery.fi
Goran Baricevic : Vuokrauspäällikkö, Etelä-Suomi

Goran Baricevic

Vuokrauspäällikkö, Etelä-Suomi

020 734 3773 goran.baricevic@realmachinery.fi
Toni Vänttinen : Vuokraamo, Etelä-Suomi

Toni Vänttinen

Vuokraamo, Etelä-Suomi

044 758 2032 toni.vanttinen@realmachinery.fi

Lempäälä
puh. 020-734 7440
S-posti. anssi.tammi@realmachinery.fi
Avoinna: 07.00-17.00

Kerava
puh. 0800-980 00
S-posti. pohto.jarvinen@realmachinery.fi
Avoinna: 08.00-16.00

Turku
puh. 0800-980 00
S-posti.pohto.jarvinen@realmachinery.fi
Avoinna 08.00-16.00

Kuopio
Puh. 040 051 4496
S-posti. antti.partanen@realmachinery.fi
Avoinna arkisin 07.00-15.00

Oulu
puh. 020-734 3779
S-posti. toni.mustonen@realmachinery.fi
Avoinna 08.00-16.00

Nostokalusto
puh. 010-841 2625
S-posti. tomi.kuitunen@reallift.fi
Avoinna 08.00-16.00

Trukit
myynti@keslift.fi

puh. 0400 282 347
S-posti. raimo.fransas@keslift.fi

puh. 040 587 3238
S-posti. markku.itkonen@keslift.fi

Lempäälä
Puh. 020 734 7441
Avoinna arkisin 07.00-15.00

Kerava
Puh. 010-841 2644
Avoinna arkisin 07.00-15.00

Turku
Puh. 020 734 7442
Avoinna arkisin 07.00-15.00

Kuopio
Puh. 040 051 4496
Avoinna arkisin 07.00-15.00

Oulu
Puh. 020 734 7449
Avoinna arkisin 07.00-15.00

Jyväskylä, trukit
huolto@keslift.fi

puh.040 743 7030
pasi.partanen@keslift.fi

Mika Oksman : Varaosamyynti, Kuopio

Mika Oksman

Varaosamyynti, Kuopio

0400 514480 mika.oksman@realmachinery.fi
Toni Pakarinen : Myynti

Toni Pakarinen

Myynti

0400 512 618 toni.pakarinen@realmachinery.fi
Jari Kaski : Myynti

Jari Kaski

Myynti

0400 188 354 jari.kaski@realparts.fi

Arssi Ijäs : Rahoitusjohtaja

Arssi Ijäs

Rahoitusjohtaja

050 589 2827 arssi.ijas@realmachinery.fi

DaeTek

Tapio Lampinen : Maahantuonti, Doosan

Tapio Lampinen

Maahantuonti, Doosan

010 841 2620 tapio.lampinen@daetek.fi
Marko Kierros : Maahantuonti, Bobcat

Marko Kierros

Maahantuonti, Bobcat

010 841 2619 marko.kierros@daetek.fi
Seppo Kankaanpää : Tuotepäällikkö, Doosan

Seppo Kankaanpää

Tuotepäällikkö, Doosan

010 841 2618 seppo.kankaanpaa@daetek.fi
Markku Ruokonen : Tuotepäällikkö, Ammann

Markku Ruokonen

Tuotepäällikkö, Ammann

020 734 3775 markku.ruokonen@realmachinery.fi

LEMPÄÄLÄ
Puh. 020 734 7441
Avoinna arkisin 07.00-15.00

KERAVA
Puh. 010-841 2644
Avoinna arkisin 07.00-15.00

TURKU
Puh. 020 734 7442
Avoinna arkisin 07.00-15.00

OULU
Puh. 020 734 7449
Avoinna arkisin 07.00-15.00

RealParts

Toni Pakarinen : Myynti

Toni Pakarinen

Myynti

0400 512 618 toni.pakarinen@realmachinery.fi
Jari Kaski : Myynti

Jari Kaski

Myynti

0400 188 354 jari.kaski@realparts.fi

Sopimushuolto ja jälleenmyynti

YritysOsoitePuhelinInternet-sivut
FA-Työkonehuolto OyItäkeskuksenkaari 9
28130 Pori
02 635 0265www.fa-tyokonehuolto.fi
Haminan Seudun Auto KyKisällinkatu 17
48770 Kotka
040 536 1867www.haminanseudunauto.net
Hannun Kone OyRaivaajantie 20
80100 Joensuu
050 406 0798www.hannunkone.fi
Hautala Service Oy
Lauttajärventie 135
60800 Ilmajoki
0500 366 644http://www.hautalaservice.com/
Huolto Särkkä KyAlaniitynkatu 11
53100 Lappeenranta
0400 347 906www.huoltosarkka.fi
Kone-Viertola OyRajatie 62
60120 Seinäjoki
0500 664 730www.koneviertola.fi
Konetra OyPeräläntie 4
87250 Kajaani
044 300 2574www.konetra.fi
Pro-Huolto KyTakalankatu 2
15800 Lahti
0400 207 109www.pro-huolto.com
SR-Harvesting OyKisällintie 1
40320 Jyväskylä
0400 403 901www.srharvesting.fi
Tekmep OyTuulissuontie 8
21420 Lieto
010 321 7980www.tekmep.fi
T:mi Mikael SabelTeollisuustie 12
67100 Kokkola
0400 564 981
YritysOsoitePuhelinInternet-sivut
Hannun-Kone OyRaivaajantie 20
80100 Joensuu
050 406 0798www.hannunkone.fi
Kone-Viertola OyRajatie 62
60120 Seinäjoki
0500 664 730
040 579 1654
www.koneviertola.fi

Hallinto

Mikko Uusi-Marttila : Toimitusjohtaja

Mikko Uusi-Marttila

Toimitusjohtaja

020 766 1501 mikko.uusi-marttila@realmachinery.fi
Petteri Eronen : Johtaja

Petteri Eronen

Johtaja

0400 511 872 petteri.eronen@realmachinery.fi
Heikki Pohjanpää : Markkinointipäällikkö

Heikki Pohjanpää

Markkinointipäällikkö

0400 586080 heikki.pohjanpaa@realmachinery.fi
Miia Saarinen : Taloushallinto

Miia Saarinen

Taloushallinto

020 734 7447 miia.saarinen@realmachinery.fi
Riitta Asikainen : Taloushallinto, Dae-Tek

Riitta Asikainen

Taloushallinto, Dae-Tek

010 841 2611 riitta.asikainen@daetek.fi
Satu Särkkä : Henkilöstöjohtaja

Satu Särkkä

Henkilöstöjohtaja

0400 980 630 satu.sarkka@realmachinery.fi